Борис Галчев отново бележи

Отборът на „Септември“(София) записа победа в последната си контролна среща, част от лагера  в Анталия

Играчите на Николай Митов победиха с 2:1 казахстанския „Тараз“, като показаха силна игра и заслужено се поздравиха с победата.

Футболистите на столичани откриха резултата още в 11-ата минута, когато Борис Галчев изпълни пряк свободен удар от границата на наказателното поле, удара му срещна стената и при добавката си Галчев не сбърка за 1:0.Това бе и първи гол с екипа на „Септември“ за юношата на „Пирин“(Благоевград). В 12-ата минута Янко Сандански имаше възможност да отбележи второ попадение, но негов хубав удар от далечна дистанция бе отразен от стража на казахстанците.

В 34-ата минута минута резултата бе покачен на 2:0, след като атаката отново тръгна от Галчев. Роденият в Добринище халф  комбинира с Ради Василев, който центрира прострелно и Янко Ангелов засече топката за второ попадение в мача.