НА ЖИВО: „Пирин“(Гоце Делчев) и „Германея“(Сапарева баня)

Домакините започнаха вихрено и овладяха инициативата още от първата минута

3-та ‘ Удар на Георги Самокишев отдалеч

8-ма ‘ Даниел Димитров с глава би към Ангел Юсев, който спокойно улови

10 – та ‘ Георги Калайджиев центрира с слава Мариян Ловков насочи добре тооката, но на голлинията защитник на гостите изби

11- та ‘ ударна Мартин Газиев, но вратарятна гостите улови

16-та ‘ Принудителна смяна в отбира на гостите. След сблъсък с играч на „Пирин“  Антонио Арсов напуска принудително, на негово място влиза Стефан Александров

18-та ‘ Георги Самокишев от пряксвободен ударпрати топката в дясната странипна греда

23-та ‘ Борислав Хазуров се пребори за една топка в наказателното поле, оодаде успоредно на голлинията, където Томислав Костадинов откри резултата, отбелязайки на празна врата своя първи гол с екипа на „Пирин“ при совя дебют

25-та ‘ Радослав Моллов напредна от ляво на вратата на „Германея“ и подаде прострелно в наказтелното поле, където Георги Калайджкев засече токата, но тя попадна в тялото а противниковия вратар

32-ра ‘ Шут на Мартин Газиев от пряксвободен удар, но вратарят на гостите като по чудо улови

33-та ‘ сяка атака на „Пирин“ вещае голова опасност

34-та  При една от малкото атаки на „Германея“ Емил Стоянов стреля опасно до лявата греда на вратата на „Пирин“

37-ма ‘ Хубав пас на Мартин Газиев към Георги Калайджиев, който стреля, но тооката минава опасно до явата греда

41-ва ‘ След центриране на Томи Костадинов, Борислав Хазуров стреля с глава в ръцете на против иковия вратар

42-ра Самостоятелен проби а Георги Калайджиев, той стреля, но топката отбово не пожела да влезе във вратата на „Германея“, минавайки покрай лявата греда

43-та ‘ Георги Дончев проби и стреля отдалеч, ала топката мина застрашително до дясната грвда зад Ангел Юсев за щастие на домакините

45-та Нов удар на Борислав Хазуров,но топката минава до целта

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! 1:0 з „Пирин“(Гоце Делчев)след гола на новото попълнение Томислав Костадинов в 23-та минута

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46-та ‘ Втора смяна в отбора на гостите. Напуска Антонио Арсов, на негово място влиза Иван Камов

46-та ‘ Броени секунди след старта на вторите 45 минути Томи Костадинов кмбинира добре с Мариян Ловков, който стреля непокрит от дъгата на противниковоро наказателно поле, но вратарят на гостите с една ръка изби, спасявайки сигурен гол

51-ва ‘ Мариян Ловков стреля отдалеч,но ударът му няма достатъчно сила и Илиян Брадваров улови

53-та ‘ Бомбен шут на Георги Самокишев от пряксвободен удар, но отнов вратарят на гостите е безпогрешен и боксира далеч от наказателното си поле

64-та ‘ Смяна в отбора на „Пирин“(Гоце Делчев) на мястото на Радослав Анев в игра за първи път от няколко седмици насам в игра Любомир Витанов, който лвкуваше контузия

67-та ‘ Атанас Спириев намери добре Георги Калайджиев, който стреля в дясната греда на противниковата врата

68-ма ‘ Смяна в отбора на „Пирин“. Излиза Георги Калайджиев, влиза Живко Грозданов

69-та Нова смяна в отбира на гостите. Излиза Георги Дончев, влиза Денис Шаранков

76-та Леон Илиев лекомислено извърши нарушение срещу Алек Манолов в собственото си наказателно поле, потърпевшият застана зад топката и прати топката в долния ляв ъгъл на вратата, пазена от Ангел Юсев, изравнявайки резултата

КРАЙ НА МАЧА – 1:1 ОКОНЧАТЕЛЕН РЕЗУЛТАТ