Втора серия на „Септември“(Симитли) и „Вихрен“ завърши 1:1

Сблъсъкът между съседите обаче бе между юношите старша възраст на двата клуба

Това се случи само няколко дни, след като първите тимове на двата тима завършиха с поражение на футболистите от курортния град с 1:3 като домакини.

Мачът между младите надежди на съперниците се игра на стадиона в Симитли, в който симитличани бяха по-активния отбор срещу миналогодишния първенец в групата, но не успяха да вземат трите точки, а мачът завърши 1:1.
Иначе гостите от „Вихрен“ първи отбелязаха попадение в 70-тата минута от фаул. Изравняването дойде в 83-тата, когато бе отсъдена дузпа в полза на „Септември“, реализирана хладнокръвно от Борис Божинов. До края на срещата домакините изпуснаха добри голови положения, а резултатът остана непроменен. Треньорът Спас Стоименов обаче изказа задоволство от своите и каза, че е доволен от играта на отбора, имайки предвид, че момчетата от Симитли играха срещу част от представителния тим на „Вихрен“.