НА ЖИВО от финала в подгрупа „Места“: „Ореляк“(Лъжница) губи от „Граничар“(Копривлен)

До момента след 69 мин. игра, резултатът е 1:4 нещата вървят към разгром

ореляк граничарНа полувремето на двубоя след гол на Мохарем Хаджи в 39-та мин. през първата част. Символичните гости обаче се окопитиха и за 15 мин. отбелязаха 3 попадения за обрата.

Попадението дойде след превъзходство на символичните гости, на които най-голям длъжник е Мустафа Шериф, който пропусна 4 чисти голови положения. От тях 3 сам срещу вратаря на „Ореляк“, последното, от които в заключителната 45 мин.

Другият длъжник на копривленци е капитанът Димитър Крондев, който пропусна дузпа, след като би над гредата, отсъдена за спъване на Мустафа Шериф в наказателното поле в 35-та мин.

Аристократизмът на „Граничар“ бе наказан в 39-та мин., когато нападателят на „Ореляк“ Мохарем Хаджи излезе сам срещу Тодор Келпеков, излъга го и откри за кеф на около 100-ината фенове на своя отбор.

Символичните гости реагираха по-съсредоточено след почивката.

Второ полувреме

В 48-та мин. Иван Безев с волле от 20 метра прати топката в горния ляв ъгъл на противниковата врата.

54-та от дузпа за спъване на Георги Вълчев Кирил Кръстев направи резултата 1:2.

61-а мин. – след пробив на Илия Ряхов, той подаде топката към Мустафа Шериф, който направи 1:3.

65-а мин. След ъглов удар Мохарем Хаджи върна надеждите на „Ореляк“, намалявайки резултата на 2:3.

69-а мин. След центриране на Божидар Бойчев Кирил Кръстев спря на гърди и от 5 метра разстреля вратаря на отбора от Лъжница Иса Далип. за 1:4.

72-мин. Иван безев от центъра на терена отбеляза рядко красив гол за 2:5.

80-а мин. Георги Вълчев изведе Мустафа Шериф зад гърба на защитата и той с хубав удар този път не сгреши и направи 2:6.

90-а мин. Мустафа Шериф навлезе по крилото и подаде към Юлиян Пенчев, който овладя спокойно, излъга вратаря и оформи крайния разгром с 2:7.

Съставите на двата отбора, с които излязоха:

„Ореляк“: И. Далип, Кисьш, Кърпач, Яикиров, Баки, А. Далипов, Койнар, Дз. Далипов, Сюлейман, М. Хаджи, Я. Хаджиев

„Граничар“: Келпеков, Ив. Шиндов, Илчев, Уручев, Вълчев, Ряхов,Ряхов, Безев, Праматаров, Шопов

ВИДЕО ОТ МАЧА ОЧАКВАЙТЕ НА НАШИЯ САЙТ!!!