Банскалии изиграха с нулево равенство последния си домакински мач на полусезона със Созопол (пълен запис)

Созопол и Банско не успяха да се победят, завършвайки срещата помежду си при 0:0. „Небесносините“ играха изключително дисциплинирано в защита и същевременно контраатакуваха опасно. Двубоят бе повече битка. В 12-ата минута Илиян Капитанов изведе Иван Янчев очи в очи с Александър Стоянов, който обаче спаси удара му. В 37-ата минута Георги Фикийн от удобна позиция бе неточен. През второто полувреме Мартин Теменлиев изби хубав удар на Красимир Илиев, който до края на мача се отличи и с други добри изяви. В 82-рата минута Янислав Иванов направи нов непростим пропуск, след като от непосредствена близост прати топката над вратата.В 12-ата минута Илиян Капитанов изведе Иван Янчев очи в очи с Александър Стоянов, който обаче спаси удара му. В 37-ата минута Георги Фикийн от удобна позиция бе неточен. През второто полувреме Мартин Теменлиев изби хубав удар на Красимир Илиев, който до края на мача се отличи и с други добри изяви. В 82-рата минута Янислав Иванов направи нов непростим пропуск, след като от непосредствена близост прати топката над вратата.