Сребро и бронз в актива на кадетите на клуб „Васил и Георги Илиеви“

photo_verybig_1403077

Йоан Спасов- второ място © БФБ

Два медала- сребърен и бронзов спечелиха кадетите на клуба по борба „Васил и Георги Илиеви“ от Кюстендил на Държавното лично първенство във Враца. Йоан Спасов се класира втори в категория до 46 кг. Стефан Тодоров е трети при 69- килограмовите.

Добро представяне и на Мартин Владимиров в категория до 100 кг, където се класира на 5- то място. Останалите борци се извън първата десетка.
Августин Спасов и Айрън Рамадановски ще участват на международния турнир „Петко Сираков и Иван Илиев“ за младежи до 23 години, съобщи главният треньор на клуба Валери Райчев. През този месец има и Европейска първенство за младежи до 23 години, като в него със сигурност ще участва Милослав Методиев, който е републикански шампион при мъжете в категория до 130 кг. Шампионатът е от 24- 29 март във Варшава, Полша.
Милослав Методиев, Владислав Методиев и Иван Иванов са тримата борци от кюстендилския клуб, които в момента са на лагер с националния отбор на високопланинската база в Белмекен.