„Пирин” падна от „Витоша” Бистрица в Кресна

пирин

Отборът на ОФК „Пирин” Благоевград загуби от „Витоша” Бистрица с 2:3 в контролна футболна среща играна в Кресна. Както е известно „тигрите” на Бойко Борисов са на подготвителен лагер в този град. Футболистите на „Витоша” поведоха с 2:0, с голове на Стоичков и Анатоли Тодоров, а малко преди края на първото полувреме Владислав Златинов от дузпа намали на 2:1. На почивката наставникът на Пирин Йордан Самоковлийски смени целия състав и смени всичките си футболисти. Възпитаниците на Ясин Мишауи поведоха с 3:1, а влезлият като резерва Антонио Хаджииванов оформи и крайното 3:2.

Това бе втора контрола за „орлетата” за тази седмица, след като в сряда те победиха в Бобошево лидера в „Б” група „Марек” с 1:0.