Хикс на финала

Септември направи равен мач в последния кръг. Момчетата ни играха 90 минути на свой терен, вкараха два гола и допуснаха два гола във вратата си. Поделиха си по една точка със Сливнишки герой.

Състав на Септември (Симитли): Васил Христов, Асен Топузов, Тунтев, Методи Илиев, Любомир Илиев, Вл. Гогов, Кирил Домозетски, Йоан Петров, Марио Топузов, Кирил Николов, Лъчезар Дафков.

Смените: след контузия на Л. Илиев в 30-та минута на негово място влезе Иво Иванов. Веско Весков смени Тунтев в 50-та минута, 20-минути по-късно в игра влезе Б. Божинов на мястото на К. Домоезеткси.

Резултатът в мача откри К. Николов в 15-та минута след центриране на М. Топузов. Две минути по-късно гостите изравниха. Двайсет минути по-късно Сливнишки герой покачиха преднината си на 1:2. Лъчезар Дафков изравни в начало на второ полувреме.

„Направихме един добър мач за стандарта на В-група, видяхме качествена игра, с много положения и пред двете врати“, лаконичен бе старши треньорът Спас Стоименов, който разпусна момчетата, вероятно до 24-ти юни. Когато ще започне подготовката за новия сезон.

Така Септември завършва сезона на 11-то място в крайното класиране на Югозападната В група.