Септември засили Германея към окръжната група

Септември показа, че играе феърплей и направи един добър мач срещу Германея (Сапарева баня) като гости. Въпреки, че на домакините от Германея им трябваше победа, в мача имаше тотално превъзходство за отбора на гостите. Много силен мач за Септември, с много положения.

Още в 15-та минута симитличани можеха да водят в резултата. Първият гол беше в 28-мата минута, подаване на Марио Топузов към Кирчо Николов, който на празна врата вкара за 0:1. За втория гол точен бе Марио Топузов, който беше сам срещу вратаря. Кирил Домозетски в 75-та минута вкара третия гол за 0:3.

Домакините имаха един точен удар към вратата.

Стартов състав на Септември: Узунов, Марио Топузов, Вакадинов, Любо Илиев, Тунтев, Влади Гогов, Лулейски, Петров, Дафков, Топузов, Кирчо Николов (Боби Хазуров, Кирил Домозетски)