Новини

Септември изпусна домакинство

Публикувано

на

Септември (Симитли) загуби пореден домакински мач, този път с Миньор (Перник). Още в първата минута гостите откриха резултата с гол с глава.

През първите 15 минути гостите доминираха над домакините, но след това Септември заигра по-добре и в 25-та минута Марио Топузов изравни. До края на първото полувреме имаше още няколко положения пред вратата на Миньор.

Второто полувреме пак имаше домакински натиск и повече положения пред вратата на Миньор. Пропуски на Владимир Каптиев на два пъти и на Марио Топузов.

80-та минута се даде спорна дузпа за гостите, но вратарят Узунов спаси. Противно на логиката 89 –та минута след грешка на защитата перничани вкараха победния втори гол, въпреки голямото желание за игра на симитличани.

Стартов състав на Септември (Симитли): Узунов, Методи Илиев, Иво Иванов, Тунтев, Вакадинов, Кирил Домозетски, Веско Весков, Боби Божинов, Влади Гогов, Марио Топузов, Лъчезар Дафков (Владимир Каптиев, Борислав Хазуров, Лулейски)