Каратеките на „Шурикен“ с достойно представяне на VII Международен турнир за Купа Алеко в Свищов

VII Международен турнир по карате за Купа Алеко в Свищов събра над 300 състезатели  от 25 клуба  от България и Румъния. Кюстендилският КК „Шурикен“ бе представен от 10 състезатели и спечели  6 златни, 5 сребърни и 3 бронзови медала, което го нареди на 2-ро място в крайното класиране по медали.

Петър Николов – 5-то място кумите

При отборно кумите до 12 години  Божидар Сотиров, Асен Миланов и Искрен Тодоров се класираха на челните 2-ри места.
Отборно ката  до 14 години Божидар Сотиров, Асен Миланов и Искрен Тодоров завоюваха почетното 1-ро място. На кумите отборно до 14 години
Християн Василев, Мартин Василев и Деян Миленков се класираха на 3-то място.
„Страхотно представяне на всички състезатели отлична проверка и подготовка за предстоящото Балканско Първенство за деца до 14 години в Босна и Херцеговина, където 13 състезатели на клуба ще са част от националния отбор на България“, каза треньора Веселин Димитров.