Свържете се с нас

Спорт

Отбор Перспектива е победител в първомайския турнир по мини – футбол, организиран в Кюстендил

Публикувано

на

Отбор Перспектива е победител в тазгодишния първомайски турнир по мини – футбол за купата на  КНСБ 2019.

На второ място се класира отборът на Ливърпул, последван от отборите на ГПУ „Олтоманци“, Пожарна и фирма „Рила“.

За най добър вратар на турнира бе обявен Емил Влахов от отбор Перспектива.

За играч на турнира бе обявен Антонио Ангелов от отбор Ливърпул.

Турнирът се организира от Българска работническа федерация „ Труд, спорт и здраве” – КНСБ, КНСБ – Кюстендил, със съдействието на Община Кюстендил. Основната цел на този турнир е да се обогати спортния живот на работниците и служителите в този период, да се разнообрази техния спортен календар, да се подобри състезателният тонус на техните отбори, да се популяризира и масовизира мини-футболът сред работещите.

Турнирът се проведе на 11. май на стадион „Странджата“.