С 4 гола за 20 минути Септември записа категорична победа срещу третия в групата – Вихрен (Сандански)

Септември изскочи с позиция напред във временното класиране след победата в междинния кръг.

Резултатът в мача откриха домакините още в 15-та минута. Точен от дузпа бе Каптиев, наказателният удар бе отсъден заради нарушение срещу Марио Топузов. 5 минути по-късно Борислав Хазуров покачи на 2:0. Не закъсня и следващия точен изстрел във вратата на Вихрен (Сандански). За 3:0 се разписа Марио Топузов в 28-та минута, а в 35-та отново Каптиев оформи крайното 4:0.

Септември категорично са по-добри у дома. В домакинските мачове имат само победи и едно равенство. Проблемът на симитличани е навън. „Много добър мач“, кратко похвали момчетата старши треньора Спас Стоименов и се надява нивото от днес да го задържат и занапред.

Следващият кръг Септември гостува в Дупница на Марек, мачът е в събота от 16:00 часа.

Състав на Септември (Симитли): Узунов, Ас. Топузов; Иво Иванов; Тунтев; Вакадинов; Гогов; Йоан Петров (Анатоли Лулейски); Иван Иванов; Каптиев (Б. Узунов); Марио Топузов; Хазуров (Кирил Николов).