Голяма битка, но само с един гол, в общинско дерби

На голямо общинско дерби станаха свидетели футболните зрители на Симитли. Представителите ни в „Б“ ОГ Благоевград отново в Подгрупа „Струма“ Ветрен (Полена) и Долно Осеново влязоха в голяма битка пред местна публика. Двата отбора се раздадоха максимално пред своите фенове, като Ветрен победиха с 1:0. И двата отбора имаха ситуации, които не успяха да реализират, а вратарите се включваха в подходящия момент.

Във 35 –та минута Ветрен остана с човек по малко, изгонен беше Александър Байрактарски. Полувремето завърши при резултат 0-0 .

След почивката играта се накъса, като и двата отбора влязоха в здрава битка. В 75-а минута след центриране от корнер капитанът на Ветрен (Полена) Петьо Крушалийски се извиси над всички и заби победното попадение. В добавеното време вратаря на Полена Лъчезар Вангелов направи невероятно спасяване и остави 3-те точки в Полена.

Късмет и за двата наши отбора, които играят в тази група и само победи в следващите мачове.