Бойко Борисов размаза Пирин – Благоевград!

Министър-председателят Бойко Борисов се развихри на футболния терен с гол за ветераните на Витоша (Бистрица). Премиерът отбеляза първото попадение от фаул при победата с 2:1 на Пирин (Благоевград). Така бистришките „тигри”, водени от №13 Борисов, станаха първенци в Зона София.

Премиерът откри резултата в 26-ата минута. Борисов стреля силно над стената от пряк свободен удар и изненада противниковия вратар. Освен попадението той се отличи с няколко добри паса за съотборниците си в атака, които обаче не бяха оползотворени.

През второто полувреме Пирин изравни с гол на Атанас Николов. Десет минути преди края бившият халф на ЦСКА Светослав Петров донесе победата на Витоша.

Бистришките „тигри” получиха купата за победител в Зона София от славния играч на Левски Емил Спасов. Полуфиналите на първенството за ветерани ще се играят през месец април, а финалът през май.