Реми за Септември заради 12-ия играч за домакините

1:1 завърши отборът на Септември (Симитли) срещу Балкан (Ботевград). Мач с 12-и играч за домакините. Мачът бе решен от съдията, въпреки ситуациите, които Септември имаше.

Още в 10-та минута на първата част беше отсъдена дузпа в полза на Септември, която Борислав Хазуров превърна в гол. Нарушението беше направено срещу Марио Топузов, а Хазуров откри резултата. 5 минути след това, дузпа беше отсъдена и за домакините, при изключително интересно обстоятелство, което никой не можа да разбере. Резултатът стана 1:1. Тотално надиграване и превъзходство показваха симитличани през цялото полувреме.

Втората част имаше ситуации на Иванов, Каптиев, но неуспешни. Най-фрапиращият момент в срещата беше отмяната на гол на Любомир Илиев, с който Септември можеше да спечели мача. В 82-а минута главният рефер отмени без причина гол на симитличани.

“Грозно съдийство, отнемане на победа, която заслужихме на 100%, много ненормални отсъждания ни лишиха от първите 3 точки днес,“ коментира старши-треньорът Спас Стоименов. В събота Септември излиза срещу Банско в Симитли на стадиона от 15:00 часа.

Състав Септември(Симитли) : Илиян Узунов, Любомир Илиев, Борислав Вакадинов, Иван Иванов, Марио Топузов(Веско Весков), Владимир Каптиев, Владимир Гогов, Анатоли Лулейски(Кирил Николов), Йоан Петров, Борислав Хазуров (Лъчезар Дафков)