Евдокия Попадинова си подари гол и победа за рождения ден

Хаджидимовката Евдокия Попадинова вкара гол за победата на своя отбор в четвъртфиналите от финалния турнир на Конференцията на първенството по футбол за студентските отбори при жените. В Тенеси, в деня в който Евето празнуваше рождения си ден, тимът и Флорида Фълф Коуст спечели с 2:1 срещу Либърти и днес среща на полуфинала Либскомб.

14-то си попадение с екипа на университета от Флорида Попадинова вкара на връх 22- я си рожден ден. Отборът и остана на трето място в крайното класиране на редовния сезон и трябваше да мине през четвъртфинал. Ако успее да спечели следващите два мача, Флорида ще се класира за финалите на националния шампионат на САЩ и Канада.

В същото време Евето получи и поредната награда, като влезе в идеалния отбор на Конференцията. Тя събра най- много гласове в анкетата за нападател в първия отбор на шампионата на Конференцията.