Свържете се с нас

Новини

Къде ще спира токът в Пиринско?

Публикувано

на

График на прекъсванията на тока в област Благоевград за периода 29 октомври – 02 ноември 2018 г. включително:

Община Банско

На 29.10.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ – Банско: 02676.501.4383, 24-Ти Май, Александър Буйнов, Атон, Братя Велеганови, Васил Левски, Ген. Стилян Ковачев, Георги Ковачев, Георги Настев, Гладстоун, Глазне, Гоце Делчев, Даме Груев, Еделвайс, Ел-Тепе, Захари Зограф, Иконом К.Чучулайн, Капитан Петко Войвода, Кирил И Методи, Кръсьо Асенов, М.Асаница Пи 02676.157.20, Местност Асаница, Местност Грамадето, Местност Средорек, Местност Страгите, Местност Шипоцко, Минго Тодев, Моратово Езеро, Муратово Езеро, Неофит Рилски, Никола Попфилипов, Орце Попйорданов, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо К.Яворов, Пере Тошев, Пирин, Симеон Молеров, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Тевно Езеро, Терзи Никола, Тодор Каблешков, Топов Мост, Хаджи Кандит, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Матов, Христо Чернопеев, Цар Калоян, Явор

На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: 5-Ти Октомври, Баньо Маринов, България, Глазне, Гоце Делчев, Градски Парк До Хотел Пирин, Димитър Талев, Илинден, Луи Пастьор, Н.Й.Вапцаров, Неофит Рилски, Охрид, Цар Симеон

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Банско: България, Кирил И Методи, Местност Рупчовец, Отец Паисий, Стефан Стамболов, Тодор Александров

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Баня, Общ. Разлог: III,Кв. 49, Iv,Кв 29, Ivi-348,Кв.29, Xl,Кв.41, Ангел Даракчиев, Баненска Буна, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Имот С Пл.№813, Местност Бански Път, Местност Камено, Местност Конещица Пи, Местност Конищица, Местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Упи I-056017, М. Бански Път, Упи Xix-610 Кв 44, Х-276 Кв.25, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиринадесета, Шафле Дере, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Банско: Местност Малка Ливада, Местност Рупчовец, Местност Свети Георги, Патриарх Евтимий

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Гостун

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Добринище: 9ти Септември, Адам Трънка, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Арсо Пандурски, Атанас Попадийн, Бачо Киро, Благийница, Бор, Борис Парапунов, Бъндерица, Ванюша Валчук, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Гарата, Гарата, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Темелков, Георги Темелков, Георги.С.Раковски, Гоце Делчев, Григор Мацин, Григор Пърличев, Даме Груев, Десилица, Димитър Благоев, Еделвайс, Елин Пелин, Иван Вазов, Иван Галчев, Иван Галчев, Иван Козарев, Иван Попов Деницин, Кирил И Методи, Крушево, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, М. Тепченик, Македония, Места, Митко Палаузов, Москва, Незнаен Воин, Незнаен Воин, Неофит Рилски, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Опълченска, Освобождение, Охрид, Охрид, Паисий Хилендарски, Партизанска, Петко Р.Славейков, Петър Галчев, Пирин, Попово Езеро, Първи Май, Софроний, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Търговска, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Цар Симеон, Читалище, Чобан Бойчо, Шипка, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Кремен, Общ. Банско

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Места: І-92 Кв.6

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Обидим: 000024 Еккте 53059, Местност Долене

На 31.10.2018 г. /12:30 – 13:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Филипово, Общ. Банско: Vііі-138, Кв.13, Vііі-34 Кв.13

Община Белица

На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Белица, Общ. Белица: Извън Регулация

На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Краище, Общ. Белица: Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Неуточнен Адрес, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

Община Благоевград

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: 319001, 410002, Брезово, Мах. Калуцка, Мах. Центъра Мотела, Махала Брезово, Махала Брезовска, Махала Милово Тп Милово, Махала Петковци, Месност Демирево, Местност Горно Демирево, Местност Ковачница, Осойната

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Благоевград: Антон Чехов, Славово

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Михтарци, Махала Мъртвако, Махала Новоселци, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Местност Валого, Местност Гьоловете, Ровината, Шопови Ниви

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Дъбрава, Общ. Благоевград: 000533, Адиница, Бобови Ниви, Долна Дъбрава, Зимниците, Кромидището, Мах. Ваканинци, Мах.Щърбевци, Махала Веляци, Извън Регулация, Местност Атанасова Падина, Местност Бобови Ниви, Местност Градището, Местност Клено, Местност Мучова Чука, Местност Ръженици, Местност Ръжениците, Местност Топузица, Митовци, Ръжениците, Яновски Рид

На 04.11.2018 г. /08:00 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Рилци: Местност Арсовото, Местност Цонева Межда, Телкиево Дере

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: 04217.920.1.70, Местност Септемврийче

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Запад, Иван Михайлов, Илинден, Майор Стефан Иванов, Марица, Полк.Кирил Чамишки, Цар Симеон

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Благоевград: Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ – Горно Хърсово: Горни Валог, Махала Буровци, Махала Горни Двояци, Махала Долни Двояци, Махала Мъртвако, Махала Панчовци, Махала Пържово, Махала Стойковци, Махала Тачовци, Махала Шоповци, Ровината

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Бистрица, Общ. Благоевград: 04279.927.30, Картала, Местност Бодрост, Местност Картала

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Благоевград: Асен Итов, Асен Йотов, Бодрост, Егея, Липа, Местност Бодрост, Местност Добро Поле, Местност Карталско Дере, Местност Мингингова Поляна, Местност Септемврийче, Околчица, Предел, Търново

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 15:00 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Благоевград: Васил Левски, Вихрен, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски

На 29.10.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 15:30 ч./ – Благоевград: 04279.619.59, Авганцов Чифлик Ш.72, Александър Стамболийски, Васил Левски, Вихрен, Даме Груев, Местност Международно Шосе, Промишлена, Промишлена Зона, Св. Димитър Солунски, Страцин

На 29.10.2018 г. /08:30 – 15:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Благоевград: Св. Димитър Солунски

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 09:15 – 16:30 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Обел: Махала Крайковска, Равнище

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Благоевград: Грамада, Местност Герено, Местност Чикуто, Местност Чукито, Осогово, Промишлена Зона

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Българчево: Змиярски Рид, Местност Дългата Нива, Местност Терзийска, Студеното Кладенче

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Зелен Дол: 293, Валого-Краварник, Местност Валого-Краварник, Упи Iv-220,Кв.8

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Клисура, Общ. Благоевград: Гяурска, Мах. Гяурска И Мах. Рекарска, Мах.Гяурска, Махала Миладинци, Местност Лозята, Падината

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Логодаж: Упи-Іv-195 Кв.14, Беров Валог, Голяма Нива, Махала Савева, Местност Клисурски Мост, Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация, Стоилова Кория, Упи I-113

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Покровник: Махала Равначка

На 31.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:50 – 16:30 ч./ – Селище, Общ. Благоевград: Упи Vі-297, Кв.10, 180, 382, Кв. 14, Андако, Градевски Рид, Гребовски Рид, Кв.17, Упи VIII-198, Махала Камбитци, Местност Беглика, Местност Гребовски Рид, Местност Гуйначки Андък, Местност Гьочковски Андък, Местност Пощека, Местност Търлите, Оралище, Под Училището, Път № 106, Селище, Общ. Благоевград

На 31.10.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Логодаж: Местност Присоето, С.Логодаж Извън Регулация

Община Гоце Делчев

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Балдево: Упи VII-97, Кв.9, Упи Ііі Кв.14

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Вихрен, Гьорче Петров, Иларион Макариополски, Кичево, Ниш, Пирот, Преспа, Стефан Захариев, Хр.Смилянов 38а, Христо Силянов

На 29.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ – Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии

На 29.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Димо Хаджидимов, Екзарх Антим, Илия Батаклиев, К.К. Попови Ливади, Кестените, Местност Стрелбището, Местност Текето, Неофит Бозвели, Панаирски Ливади, Папаз Чаир, Попови Ливади, Р-Н Манастирчето, Ръждавица, Тодор Александров, Христо Матов, Цар Калоян

На 29.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ – Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите

На 29.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:40 – 16:30 ч./ – Добротино: 4043, Сарп Дере

На 29.10.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Братя Миладинови, Гоце Делчев, Гранична, Кестените, Неофит Бозвели, Р-Н Манастирчето, Тодор Александров, Хотел Червенков, Христо Матов, Цар Калоян

На 29.10.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Хі-99,131, Кв.22

На 29.10.2018 г. /10:30 – 16:30 ч./ – Долно Дряново

На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ – Балдево

На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:15 ч.; 09:45 – 10:00 ч.; 15:30 – 15:45 ч.; 16:15 – 16:30 ч./ – Баничан

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Баничан: Бахчите, Местност Поле, Пръдлището, Упи III, Кв.31, Упи-Іv-270, Кв. 28

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Брезница: 29-Ти Декември, 31002, Vі, Vііі, Антон Иванов, Балийца, Барата, Бели Брег, Бело Море, Бърда, Васил Левски, Васил Петлешков, Воденицата, Генерал Ковачев, Гео Милев, Георги С.Раковски, Гоце Делчев, Дунав, Иван Вазов, Исмаил Кальор, Каменица, Керанека, Киркалица, Крали Марко, Кушията, Лозята, Македония, Масърли, Местност Чарка, Неврокоп, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Охрид, Падарката, Панайот Хитов, Папратница, Пейо К.Яворов, Пирин, Речище, Ридът, Свобода, Синища, Ситницата, Сливница, Софата, Спас Белухов-Пането, Стара Планина, Стефан Караджа, Стопански Двор, Суда, Татарка, Теофик Хаджи, Туфча, Упи-Іv, Кв.82, Упи-XVIII-72138, Кв. 58, Ушите, Хан Аспарух, Ходжова Поляна, Хр.Смирненски, Христо Ботев, Цар Калоян, Чала, Чарга, Чарка, Чифлика, Юрий Гагарин, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Буково, Общ. Гоце Делчев: Селището, Упи- XVIі-164, Кв.11, XVI-246, Кв.19, Хі-99,131, Кв.22

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Господинци: Упи-Хі, Кв.1

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Гоце Делчев: Драмски Път

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Корница: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Лагадинов, Вардар, Васил Левски, Владимир Поптомов, Гео Милев, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгоман, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Иван Козарев, Иглика, Ильо Воивода, Капитан Петко Войвода, Климент Охридски, Местност Кръста, Михаил Антонов, Неуточнен Адрес, Октомврийска, Орляк, Отец Паисий, Парка – Упи-V, Кв.30, Петър Берон, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море, Шипка

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Лъжница: 029005, Ал.Стамболийски, Атанас Тешовски, Васил Левски, Горна Бара, Граматиковица, Драва, Елена Лефтерова, Здравец, Ивайло, Каменика, Лъжница, Местност Дъбето, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Калъпчиев, Никола Парапунов, Опълченска, Ореляк, Партизани, Патриарх Евтимий, Пирин, Прогрес, Родопи, Сергей Румянцев, Стопански Двор, Стоян Войвода, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ – Самоков: Тинтява

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Борово, Общ. Гоце Делчев: Пи-18021, М. Мантара, Птичарника

На 30.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Битоля, Брегалница, Бяло Море, Васил Левски, Гоце Делчев, Дойран, Драма, Дунав, Екзарх Антим, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Звънчарска, Иван Вазов, Илия Батаклиев, Кавала, Милан Конев, Неофит Бозвели, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Патриарх Евтими, Серес, Сестри Дукови, Солун, Струма, Тодор Александров, Търговска, Христо Ботев, Христо Матов, Юг

На 30.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Бяло Море, Гоце Делчев, Илия Батаклиев, Калапот, Кирил И Методий, Местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий, Панаирска Ливада, Панаирски Ливади, Панаирски Ливади-Продължение, Пейо К.Яворов, Попови Ливади, Рила, Руен, Серес, Симеон Радев, Солун, Търговска, Търлис, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Цариброд, Царица Йоана

На 30.10.2018 г. /09:15 – 10:15 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ – Хаджидимово: Ангел Кънчев

На 30.10.2018 г. /09:15 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Дунав, Екзарх Йосиф, Жк.Юг Бл.3 Вх.А, Иван Вазов, Паоло Ленц, Парцел Хіv, Кв.97а, Серес, Солун, Тодор Александров, Търговска, Юг

На 31.10.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ – Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло Море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-Р.Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, Неуточнен Адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански Двор, Струга, Топлика, Упи І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин

На 31.10.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ – Гоце Делчев: Бяло Море, Кирил И Методий, Места, Пейо К.Яворов, Солун, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Симеон

На 31.10.2018 г. /12:30 – 16:30 ч./ – Гоце Делчев: Гоце Делчев, Иларион Макариополски, Криволак, Първи Май, Рила, Стара Планина

Община Гърмен

На 30.10.2018 г. /10:00 – 13:00 ч./ – Дъбница: 055001, Десета, Стопански Двор, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /11:30 – 16:30 ч./ – Огняново, Общ. Гърмен: 034075, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Шеста, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Иван Вазов, Кирил И Методий, Неуточнен Адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Първа, Ст 2 Кл.В Тп Огняново 1, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет И Първа, Шестнадесета

Община Кресна

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Стара Кресна: Местност Кулата

Община Петрич

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Баскалци

На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Ал.Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Кънчев, Гр. Петрич, Упи II, Кв. 53, Градска, Люле Бургас, Отец Паисий, Папульо, Папульо, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Родопи, Рокфелер, Свобода, Славянска, Славянска, Христо Ботев, Цанко Церковски, Цанко Церковски, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Кавракирово: Местност Тополите

На 29.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:15 – 16:30 ч./ – Михнево: Беласица, Варна, Гаврил Генов, Гоце Дивлев, Гробаджииница, Дамян Груев, Извън Регулацията, Лазар Данаилов, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Огражден, Осогово, Отец Паисий, Песоко, Петър Берон, Първи Май, Самуилова Крепост, Стопански Двор, Тома Митов, Червена Скала, Шипка

На 29.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Долна Джумая, Дунав, Иван Апостолов, Каймак Чалан, Капитан Никола Парапанов, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Любен Каравелов, Марица, Места, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Рокфелер, Свобода, Серска, Цар Борис III, Цар Борис III

На 29.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 30.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Кърналово: Местност Фабриката

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Братя Миладинови, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Григор Пърличев, Девети Май, Дермено, Динк Махле, До Мтп Беласица, Кестен, Кокиче, Крали Марко, Марковица, Местност Горни Парници, Митко Палаузов, Мраморница, Никола Некрасов, Осми Март, Паисий Хилендарски, Плиска, Поляните, Раславица, Стефан Караджа, Струмешница, Стълб От Вмрнн На Тп Беласица – 3, Стълб При Обекта, Упи-1, Кв.27, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Симеон, Чавдар Войвода, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Габрене: Акация, Александър Матрасов, Буко, Граничар, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кокиче, Комсомолска, Марена, Местност Марена, Местност Буко, Местност Златарево, Мир, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Октомври, Освобождение, Отец Паисий, Прогрес, Радецки, Родина, С. Габрене, Общ. Петрич, Пи 000486, М.Осено, Стопански Двор, Струмешница, Теменуга, Тумба, Упи 4 Кв 32, Упи ХII-19,Кв.5

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долна Крушица: Каръчкото, Местност Златарево, Местност Лъката

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Камена: Динко

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Ключ: Ал.Стамболийски, Альоша, Антон Попов, Атанас Бубакяров, Беласица, Ген.Скобелев, Гергевче, Драмчов Кайнак, Дружба, Иван Козарев, Иглика, Извън Регулацията, Ил.Макариоплски, Илинден, Квартал 50, Кирил И Методий, Китка, Климент Охридски, Лозен, Малчика, Местност Джаловец, Местност Кайнако, Млада Гвардия, Наум Охридски, Никола Вапцаров, Подгорие, Равни Ниви, Самуилова Крепост, Струмешница, Христо Смирненски, Цар Самуил, Черно Море

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов, Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Бяло Море, Вела Пеева, Владимир Заимов, Възраждане, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Драва, Еделвайс, Жданов, Иван Вазов, Ильо Войвода, Калоян, Кокиче, Крайречна, Липите, Любен Каравелов, Македония, Малчика, Местност Бахчите, Местост Марковица, Митко Палаузов, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Огражден, Одрин, Октомври, Отец Паисий, Партизанска, Пейо Яворов, Песоко, Петър Берон, Пирин, Победа, Подгорие, Просвета, Първи Май, Радомир, Раковски, С. Коларово, М. Песоко, Салют, Самуилова Кпепост, Симеон Кавракиров, Странджа, Струмешница, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Борис 1-Ви, Цар Самуил, Чавдарка

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Атанас Лютвиев, Беласица, Бистрица, България, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I, Кукуш, Любен Каравелов, Маркова Скала, Места, Местност Айран Бунар, Местност Бухото, Местност Бяла Черква, Местност Джевезлъка, Местност Зиче, Местност Златарево, Местност Иваник, Местност Иваник Каринска Чешм, Местност Иловица, Местност Конгоро, Местност Ляшница, Местност Омондрос, Местност Пильови Орехи, Местност Тръстен, Митрополит Герасим, Отец Паисий, Полковник Дрангов, Пощенска, Свети Георги, Хижа Беласица

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев, Местност Чалтията

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски, Самуилово, Упи 1 Кв. 31, Упи Іv-57, Кв.18

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Скрът: 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Попов, Бахчите, Беласица, Бруч, Васил Левски, Воденицата, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Ацев, Ефтим Дойчев, Лозен, Младост, Никола Й Вапцаров, Орището, Пейо К Яворов, Площицата, Първи Май, Свобода, Скрът, Скрътска Комуна, Струма, Тодор Божиков, Тумба, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Велев, Цар Самуил, Червена Звезда

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Яворница: Адалберт Антонов, Васил Кънчев, Васил Левски, Георги Измирлиев, Извън Регулацията, Изгрев, Комсомолска, Кузман Шапкаров, Любен Каравелов, Местност Прогон, Местност Самълък, Местност Сушилнята, Освобождение, Осогово, Панайот Волов, Пейо Яворов, Победа, Прогон, Саманлък, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Генерал Тодоров

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Чуричени: 000248, Местност Куково

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Вишлене

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Гега: Боровичко, Боровичкото

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долене

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долна Крушица

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долна Рибница

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Дреновица

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Зойчене

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Кладенци, Общ. Петрич

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Кукурахцево

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Мендово: Слопотец

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов, Местност Иловица

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Право Бърдо

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов, Беласица, Вардар, Георги Измерлиев, Златарево, Извън Регулацията, Македония, Маркови Кладенци, Местност Алачевото, Местност Орешката, Местност Стопански Двор, Местност Чалията, Младост, Москва, Огражден, Опълченска, Отец Паисий, Преслав, Рила, Русия, Хоризонт, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Струмешница: Струмешница

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Чурилово

На 29.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Драгуш

На 29.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Долна Крушица: Каръчкото

На 29.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Коларово, Общ. Петрич

На 29.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Места

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Кромидово: Реката

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Хърсово, Общ. Сандански: Бегова Поляна

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Старчево

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Генерал Тодоров: Бащирите, Дебела Дръма, Пътен Възел Ам Струма

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Долно Спанчево: Местност Реката

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Дрангово, Общ. Петрич: Старо Село

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Кулата: Антон Попов, Арда, Брегалница, Васил Левски, Връх Китка, Гео Милев, Ел-Тепе, Жп Кулата, Кожух, Кочо Мавродиев, Люле Бургас, Максим Горки, Местност Гкпп-Кулата, Местност Кавако, Неуточнен Адрес, Отец Паисй, Петко Р.Славейков, Плевен, Рила, Стефан Караджа, Хр.Чернопеев, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чаталджа, Яне Сандански, Янтра

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Кулата: Местност Гкпп-Кулата

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Кърналово: Дечев Бунар, Змиярнико, Капанлъко, Местност Дабето, Местност Ливадите, Местност Острово, Местност Побиен Камък, Местност Порой, Местност Фабриката, Петко Р.Славейков

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Марикостиново: Асен Златаров, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бяло Море, Васил Коларов, Вела Пеева, Генерал Гурко, Георги Раковски, Главен Път Е-79, Горничето, Димитър Благоев, Димо Хаджидимов, Долен Засек, Драва, Екзарх Йосиф, Заводска, Иван Вазов, Карл Маркс, Марикостенски Бани, Марица, Местност Аджобица-Чалията, Местност Банско Бърдо, Местност Бонаро, Местност Високия Рид, Местност Горничето, Местност Корията, Местност Лозарски Андък, Местност Падарка, Местонст Среден Път, Москва, Неуточнен Адрес, Отец Пайсий, Петър Берон, Петър Стефанов, Пирин, Пътен Възел Ам Струма, Свобода, Стадион, Струма, Христо Смирненски, Черно Море, Янтра

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Марикостиново: Неуточнен Адрес

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Марино Поле, Общ. Петрич: Извън Регулация, Местност Вадата

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Митино: Местност Порой

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Монтана: Хан Кубрат

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: 56126.292.4, Местност Козлек, Местност Мерата, Одрин, Полковник Дрангов, Свети Георги, Свобода

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Петрич, Общ. Петрич: Братя Миладинови, България, Георги Бенковски, Зиче, Местност Бухото, Местност Зиче, Местност Караач-Дамяница, Местност Кумли, Местност Мерата, Местност Неволница, Местност Неволница Лозята, Местност Неволница-Лозята, Местност Омондрос, Местност Под Гарата, Неволница Лозята, Неволница-Лозята, Под Гарата, Полковник Дрангов, Червена Скала

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Рупите: Александър Буйнов, Беласица, Бяло Море, Васил Левски, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Извън Регулацията, Илинден, Кирил И Методий, Кожух, Любен Каравелов, Маркова Скала, Маршал Толбухин, Местнос Рупите, Местност Корията, Местност Пинговица, Местност Свети Атанас, Местност Средно Поле, Местност Тафтино, Местност Тухларка, Москва, Неуточнен Адрес, Никола Вапцаров, Осми Март, Осогово, Петра, Пирин, Промишлена Зона, Свети Атанас, Софрони Врачански, Софроний Врачански, Стопански Двор, Тракия, Упи Ііі-131,Кв.7, Хр.Ботев

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Ръждак: 56126.453.3, Белата Чешма, Упи V-86, Кв.20

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – София: Андрей Сахаров

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Тополница, Общ. Петрич: Гробището

На 30.10.2018 г. /08:15 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ На 01.11.2018 г. /08:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ – Чучулигово: 000242, Стопански Двор, Капсиди, Местност Янкулица

Община Разлог

На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Елешница, Общ. Разлог: 9-Ти Май, Васил Бельов, Васил Левски, Възраждане, Георги Димитров, Мечта, Минно Селище, Младост, Победа, Четвърта

На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ На 02.11.2018 г.

коментара

Реклама
loading...

Крими

Екшън след свинска сватба!

Публикувано

на

Пребита жена иска лично шефът на полицията да арестува гаджето й

Екшън след  свинска сватба се разигра в махала Орешевица над с. Цървище, община Бобошево. В понеделник около 22,00 ч. е подаден сигнал на тел. 112 в Спешен център – Рила за бита 52-г. жена. Линейката с екип на Спешен център веднага потеглила за подадения адрес в махала Орешевица, до която се стига по коларски път, минаващ покрай дълбоко дере. Махалата е труднодостъпна и линейката не могла да стигне до адреса, но дежурният лекар държал телефонна връзка с пострадалата 52-г. Цветанка Б. Тя обещала да слезе от махалата до мястото, където линейката я чакала на пътя.

Повече от 30 минути екипът чакал жената, която заявила по телефона, че мъжът, с когото живее на семейни начала, я набил, защото се скарали за последната чаша вино, останало след гостите на  т.нар. свинска сватба.

От Спешен център в Рила съобщиха, че след половинчасово чакане на екипа с линейката жената отказала да бъде прегледана от лекар и поискала лично шефът на РУ – Рила да отиде в махала Орешевица и да задържи пияния й приятел, защото се страхувала да се върне вкъщи.

От тел. 112 били “отбой” и съобщили на екипа да се връща обратно в Спешен център – Рила, тъй като подалата сигнал жена се отказала от медицинска помощ.

НАТАЛИЯ ПЕТРОВА

struma.bg

 

 

коментара

Продължете с четенето

Новини

Спечели среща с най-обичаната българска певица Тони Димитрова!

Публикувано

на

Участвай в новата томбола на Топ Преса и Супермаркет СТОМИ и може да спечелиш покана за концерта на Тони Димитрова  – „Моите неизпратени писма”! Концертът ще се състои на 30.11 /петък/ от 19.00 часа в зала „Яворов“ –  Благоевград. В томболата участва всеки с касова бележка на  стойност над 30 лв. Срещу касите на и Супермаркет СТОМИ има кутия в която трябва да сложите касовата си бележка. Пред камерата на Топ Преса ще бъде изтеглен победителят. Поканата е за двама души и е любезно предоставена от импресарио Георги Иванов.

Любимката на българската публика Тони Димитрова пристига в Благоевград, за да изнесе запомнящ се концерт под мотото „Моите неизпратени писма“.  На 30 ноември 2018 година от 19.00 часа талантливата певица ще представи своите вечни, златни хитове.  На сцената  заедно с чаровната изпълнителка ще се качат и музикантите от Разградска филхармония.  Сценарият и идеята са на Юлия Манукян, а режисьор е Тодор Мадолев. Диригент на бенда е Левон Манукян. Тони Димитрова изпълнява някои от вечните хитове на България, като „Ах, морето“, „За кой ли път“, „За тебе хората говорят“, „Обещания“, „Две сълзи“ и много други. Билети може да намерите на касата на зала „Яворов“, както и да получите допълнителна информация на телефон 0884115138.

коментара

Продължете с четенето
Loading...
loading...

Магазин за бои и мазилки JUB

Facebook

КАЛЕНДАР

ноември 2018
П В С Ч П С Н
« окт.    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ПОПУЛЯРНИ