Свържете се с нас

Новини

СПЕЦИАЛНО ЗА НАШИТЕ ЧИТАТЕЛИ: Пълна телевизионна програма на световното първенство

Публикувано

на

Утре на 14-и юни стартира дългоочакваното Световно първенство по футбол 2018, което ще се проведе в Русия

В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

14.06.2018

18:00 часа (българско време) Група А: Русия – Саудитска Арабия, Москва – БНТ

15.06.2018

15:00 Група А: Египет – Уругвай, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група B: Иран – Маркоко, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания – Португалия, Сочи – БНТ, БНТ HD

16.06.2018

13:00 Група C: Франция – Австралия, Казан – БНТ, БНТ HD

16:00 Група D: Аржентина – Исландия, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD

19:00 Група C: Перу – Дания, Саранск – БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия – Нигерия, Калининград – БНТ, БНТ HD

17.06.2018

15:00 Група E: Коста Рика – Сърбия, Самара – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Мексико, Москва „Лужники“ – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия – Швейцария, Ростов – БНТ, БНТ HD

18.06.2018

15:00 Група F: Швеция – Република Корея, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия – Панама, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис – Англия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

19.06.2018

15:00 Група H: Полша – Сенегал, Москва, „Откритие Арена“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия – Япония, Саранск – БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия – Египет, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

20.06.2018

15:00 Група B: Португалия – Мароко, Москва, „Лужники“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група А: Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Испания, Казан – БНТ, БНТ HD

21.06.2018

15:00 Група C: Франция – Перу, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група C: Дания – Австралия, Самара – БНТ, БНТ HD

21:00 Група D: Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

22.06.2018

15:00 Група E: Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група D: Нигерия – Исландия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Швейцария, Калининград – БНТ, БНТ HD

23.06.2018

15:00 Група G: Белгия – Тунис, Москва, „Откритие Арена“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Швеция, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група F: Корея – Мексико, Ростов – БНТ, БНТ HD

24.06.2018

15:00 Група G: Англия – Панама, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Япония – Сенегал, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група H: Полша – Колумбия, Казан – БНТ, БНТ HD

25.06.2018

17:00 Група А: Уругвай – Русия, Самара – БНТ

17:00 Група А: Саудитска Арабия – Египет, Волгоград – БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Португалия, Саранск – БНТ

21:00 Група B: Испания – Мароко, Калининград – БНТ HD

26.06.2018

17:00 Група C: Дания – Франция, Москва, „Лужники“ – БНТ

17:00 Група C: Австралия – Перу, Сочи – БНТ HD

21:00 Група D: Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург – БНТ

21:00 Група D: Исландия – Хърватия, Ростов – БНТ HD

27.06.2018

17:00 Група F: Корея – Германия, Казан – БНТ

17:00 Група F: Мексико – Швеция, Екатеринбург – БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Бразилия, Москва (Откритие Арена) – БНТ

21:00 Група E: Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород – БНТ HD

28.06.2018

17:00 Група H: Япония – Полша, Волгорад – БНТ

17:00 Група H: Сенегал – Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 Група G: Англия – Белгия, Калининград – БНТ

21:00 Група G: Панама – Тунис, Саранск – БНТ HD

ОСМИНАФИНАЛИ

30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C – Втори група D – БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A – Втори група B – БНТ, БНТ HD

01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B – Втори Група A – БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D – Втори група C – БНТ

02.07.2018

Мач №5: 17:00 Победител Група Е – Втори Група F – БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G – Втори Група H – БНТ

03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F – Втори Група E – БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H – Втори Група G – БНТ

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

06.07.2018

1. 17:00 Победител от мач №1 – Победител от мач №2 – БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 – Победител мач №6 – БНТ

07.07.2018

3. 17:00 Победител мач №7 – Победител мач №8 – БНТ

4. 21:00 Победител от мач №3 – Победител от мач №4 – БНТ

ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 – Победител от четвъртфинал №2 – БНТ

11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 – Победител от четвъртфинал №4 – БНТ

14.07.2018

17:00 часа – Мач за бронзовите медали – БНТ

15.07.2018

18:00 часаФинал на Световно първенство по футбол БНТ

коментара

Новини

Топъл обяд за близо 200 души през 2019 г. в община Сатовча

Публикувано

на

Близо 200 жители в нужда на община Сатовча ще получават топъл обяд до края на тази година.
Кметът д-р Арбен Мименов подписа нов договор за удължаване на срока на проекта с Агенцията за
социално подпомагане и Европейския социален фонд. Основната цел е подпомагане на найнуждаещите се в община Сатовча – самотно живеещи хора, хора без доходи или с ниски доходи,
хора с намалена трудоспособност, хора на преклонна възраст.

Проектът „Топъл обяд” стартира в общината на 1 май 2016 година, когато от него се възползвали 84
потребители. От 1 януари 2018 година потребителите са 190 души, който получават супа, основно
ястие и десерт или плод на обща стойност 2,50 лева. Заради необходимостта от подпомагане на
най-уязвимите хора в община Сатовча кметът инициира кандидатстването за ново удължаване на
срока.

коментара

Продължете с четенето

Новини

Отчитат пред граждани санирането в Разлог

Публикувано

на

Жители на Разлог ще научат резултатите от санирането на пет жилищни блока и една обществена
сграда. Заключителна конференция ще се проведе днес от 11.30 ч. в залата на общинския съвет.
Събитието е по повод приключване на проект „Повишаване енергийната ефективност на
многофамилни жилищни сгради в град Разлог – трета група”(СС „Розовия блок“ – ул. „Изворите“ 99,
СС „Блок Александър Стамболийски“ – ул. „Александър Стамболийски“ 86, СС „Военния Блок“ – ул.
„Цар Иван Асен II бл. 2“, СС „Мехомия“ – ул. „Иконом Никола Ангелов бл. 1“, СС „Надежда блок 4“ –
ул. „Иконом Никола Ангелов бл. 4“)”.

По проекта са обновени 5 блока, като са изпълнени строително-монтажни работи, включващи цяло
топлинно изолиране на външните стени, подмяна на прозорци и врати със система от PVC профил
и стъклопакет, топлинно изолиране на покрив и под, осигурена е достъпна среда за хора в
неравностойно положение. Проектът пряко подобрява условията за живот на 242-ма души.
Общата стойност на реализирания проект е 1 266 942.49 лева, от които европейското
съфинансиране е в размер на 1 076 901.12 лева, националното съфинансиране е 190 041.37 лева.
Проектът се осъществи с финансовата подкрепа на Оперативна програма „Региони в растеж” 2014-
2020 г.

Резултатите от санирането на обществена сграда ще бъдат съобщени в петък по същото време и на
същото място. В обновената постройка, която се ползва за социални дейности, се намират Общинско предприятие „Домашен социален патронаж”, Дневен център за стари хора, Общинска
служба по земеделието.

По проекта са изпълнени строително-монтажни работи, които включват топлинно изолиране на
външните стени, подмяна на прозорци и врати със система от PVC профил и стъклопакет,
конструктивно възстановяване на покрив, топлинно изолиране на покрив и под, подменени са
водопроводната и канализационната инсталации. Освен тези мерки в изпълнение по проекта се
осигури достъпна среда за хора с увреждания, извърши се ремонт на мълниезащитната инсталация
на сградата, както и други строително-монтажни дейности.
Общата стойност на проекта е 384 508 лева, от които Европейското съфинансиране е в размер на
313 571.80 лева, националното съфинансиране е 55 336.20 лева, собственото съфинансиране е 15 600 лв.

коментара

Продължете с четенето
Loading...
loading...

Магазин за бои и мазилки JUB

Facebook

КАЛЕНДАР

януари 2019
П В С Ч П С Н
« дек.    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

ПОПУЛЯРНИ