Свържете се с нас

Новини

СПЕЦИАЛНО ЗА НАШИТЕ ЧИТАТЕЛИ: Пълна телевизионна програма на световното първенство

Публикувано

на

Утре на 14-и юни стартира дългоочакваното Световно първенство по футбол 2018, което ще се проведе в Русия

В следващия един месец светът ще бъде футбол, а ето и пълната програма на груповата фаза и елиминациите за Мондиал 2018:

14.06.2018

18:00 часа (българско време) Група А: Русия – Саудитска Арабия, Москва – БНТ

15.06.2018

15:00 Група А: Египет – Уругвай, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група B: Иран – Маркоко, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Испания – Португалия, Сочи – БНТ, БНТ HD

16.06.2018

13:00 Група C: Франция – Австралия, Казан – БНТ, БНТ HD

16:00 Група D: Аржентина – Исландия, Москва (Откритие Арена) – БНТ, БНТ HD

19:00 Група C: Перу – Дания, Саранск – БНТ, БНТ HD

22:00 Група D: Хърватия – Нигерия, Калининград – БНТ, БНТ HD

17.06.2018

15:00 Група E: Коста Рика – Сърбия, Самара – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Мексико, Москва „Лужники“ – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Бразилия – Швейцария, Ростов – БНТ, БНТ HD

18.06.2018

15:00 Група F: Швеция – Република Корея, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група G: Белгия – Панама, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група G: Тунис – Англия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

19.06.2018

15:00 Група H: Полша – Сенегал, Москва, „Откритие Арена“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Колумбия – Япония, Саранск – БНТ, БНТ HD

21:00 Група А: Русия – Египет, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

20.06.2018

15:00 Група B: Португалия – Мароко, Москва, „Лужники“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група А: Уругвай – Саудитска Арабия, Ростов – БНТ, БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Испания, Казан – БНТ, БНТ HD

21.06.2018

15:00 Група C: Франция – Перу, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група C: Дания – Австралия, Самара – БНТ, БНТ HD

21:00 Група D: Аржентина – Хърватия, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

22.06.2018

15:00 Група E: Бразилия – Коста Рика, Санкт Петербург – БНТ, БНТ HD

18:00 Група D: Нигерия – Исландия, Волгоград – БНТ, БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Швейцария, Калининград – БНТ, БНТ HD

23.06.2018

15:00 Група G: Белгия – Тунис, Москва, „Откритие Арена“ – БНТ, БНТ HD

18:00 Група F: Германия – Швеция, Сочи – БНТ, БНТ HD

21:00 Група F: Корея – Мексико, Ростов – БНТ, БНТ HD

24.06.2018

15:00 Група G: Англия – Панама, Нижни Новгород – БНТ, БНТ HD

18:00 Група H: Япония – Сенегал, Екатеринбург – БНТ, БНТ HD

21:00 Група H: Полша – Колумбия, Казан – БНТ, БНТ HD

25.06.2018

17:00 Група А: Уругвай – Русия, Самара – БНТ

17:00 Група А: Саудитска Арабия – Египет, Волгоград – БНТ HD

21:00 Група B: Иран – Португалия, Саранск – БНТ

21:00 Група B: Испания – Мароко, Калининград – БНТ HD

26.06.2018

17:00 Група C: Дания – Франция, Москва, „Лужники“ – БНТ

17:00 Група C: Австралия – Перу, Сочи – БНТ HD

21:00 Група D: Нигерия – Аржентина, Санкт Петербург – БНТ

21:00 Група D: Исландия – Хърватия, Ростов – БНТ HD

27.06.2018

17:00 Група F: Корея – Германия, Казан – БНТ

17:00 Група F: Мексико – Швеция, Екатеринбург – БНТ HD

21:00 Група E: Сърбия – Бразилия, Москва (Откритие Арена) – БНТ

21:00 Група E: Швейцария – Коста Рика, Нижни Новгород – БНТ HD

28.06.2018

17:00 Група H: Япония – Полша, Волгорад – БНТ

17:00 Група H: Сенегал – Колумбия, Самара, БНТ HD

21:00 Група G: Англия – Белгия, Калининград – БНТ

21:00 Група G: Панама – Тунис, Саранск – БНТ HD

ОСМИНАФИНАЛИ

30.06.2018

Мач №1: 17:00: Победител Група C – Втори група D – БНТ, БНТ HD

Мач №2: 21:00: Победител група A – Втори група B – БНТ, БНТ HD

01.07.2018

Мач №3: 17:00 Победител група B – Втори Група A – БНТ

Мач №4: 21:00 Победител Група D – Втори група C – БНТ

02.07.2018

Мач №5: 17:00 Победител Група Е – Втори Група F – БНТ

Мач №6: 21:00 Победител Група G – Втори Група H – БНТ

03.07.2018

Мач №7: 17:00 Победител Група F – Втори Група E – БНТ

Мач №8: 21:00 Победител Група H – Втори Група G – БНТ

ЧЕТВЪРТФИНАЛИ

06.07.2018

1. 17:00 Победител от мач №1 – Победител от мач №2 – БНТ

2. 21:00 Победител мач №5 – Победител мач №6 – БНТ

07.07.2018

3. 17:00 Победител мач №7 – Победител мач №8 – БНТ

4. 21:00 Победител от мач №3 – Победител от мач №4 – БНТ

ПОЛУФИНАЛИ

10.07.2018

Полуфинал №1: 21:00 Победител от четвъртфинал №1 – Победител от четвъртфинал №2 – БНТ

11.07.2018

Полуфинал №2: 21:00 Победител от четвъртфинал №3 – Победител от четвъртфинал №4 – БНТ

14.07.2018

17:00 часа – Мач за бронзовите медали – БНТ

15.07.2018

18:00 часаФинал на Световно първенство по футбол БНТ

коментара

Новини

Благотворителен великденски базар събра средства в подкрепа на самотноживеещи възрастни хора

Публикувано

на

Дни преди Великден, пл. „България“ събра на едно място всички детски, учебно – възпитателни заведения от община Сандански и социални услуги в името на една кауза – подкрепа и помощ на самотноживеещи възрастни хора. На базара бяха предложени и всички цветни аранжировки от отрязан цвят, които бяха сътворени от участниците в конкурса по време на Празника на цветята. Великденският базар, който тази година се проведе под мотото „Великден за всеки“, привлече благотворителността на хора от града и посетители. Само за час почти всички ръчно изработени Великденски сувенири, зайчета, яйца, лакомства, картички и други, бяха изкупени. За поредна година жителите и гостите на общината показаха, че имат добри сърца и помогнаха на хора в нужда.

коментара

Продължете с четенето

Новини

Първо място  в национален конкурс за ОбУ „Св.П.Хилендарски“ с.Корница

Публикувано

на

ОбУ „Св.П.Хилендарски е училището, класирано на първо място в цялата страна в конкурса, организиран от фондация КОРПЛЮС- BEE BETTER TOGETHER.

Конкурсът е част от деветото състезание по правопис на Английски език Spelling Bee 2019. Освен повишаване на интереса към английския език, тази година организаторите насърчават и стимулират екипната работа, защото тя води не само до отлични резултати в състезанието, но и до създаване на отношения на разбирателство, приятелство и взаимопомощ.

Именно поради тази причина, те обявяват националния конкурс- BEE better together, чиято цел е създаването на видео, PowerPoint презентация или дневник/албум със снимки, с които да се покаже успехите на пчеличките и настроението на приятелство и взаимопомощ по време на подготовката и провеждането на училищните състезания.

След като бе обявено националното класиране, на тържествена церемония, съпътстваща националния финал на състезанието, което се проведе на 21 април в Американски колеж в град София, нашето училище бе обявено за училище победител в конкурса.

Поздравления за нашите деца, които прославиха училището ни и името на село Корница на национално ниво!!!

Искрени благодарности към фондация КОРПЛЮС!!!

коментара

Продължете с четенето
Loading...
loading...

Магазин за бои и мазилки JUB

Facebook

КАЛЕНДАР

април 2019
П В С Ч П С Н
« мар.    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

ПОПУЛЯРНИ