„Пирин“ загуби зоналния финал при децата

Децата на столичната академия Витоша 13 победиха с 5:4 след изпълнение на дузпи връстниците си от Пирин Благоевград родени през 2006-та година на стадион „Осогово“ в Кюстендил
Срещата бе зонален финал в Югозапада за Футбол 9. В редовното време резултата бе равен 1:1. Преди почивката Виктор Димитров с далечен удар откри за Пирин Благоевград, а през второто полувреме Александър Кавръков изравни . При дузпите възпитаниците на Велизар Христов показаха по-здрави нерви и се класираха за финалите на първенството. Те ще бъдат през следващата седмица в Сливен.
Главен съдия на срещата в Кюстендил бе Младен Пенев, а делегат – бившият футболист на ЦСКА Евгени Йорданов. Атмосферата по трибуните пък бе наистина страхотна, но радостта накрая остана за „Витоша 13″…