Тежка загуба за Септември(Симитли) от Миньор (Перник)

СЛЕД СРАМНАТА ЗАГУБА НА СЕПТЕМВРИ (СИМИТЛИ) КМЕТЪТ АПОСТОЛОВ ЧАКА ОСТАВКИ !

Септември (Симитли) загуби от Миньор (Перник) в 32-ри кръг от Югозападната трета лига. Срещата приключи при резултат 1:4, като през загубата на симитличани беше изцяло продиктувана от индивидуални грешки а футболистите.

Още в 10-та минута Илиан Христов сам срещу вратаря имаше шанс да открие резултата, но безуспешно. В 15-та минута имаше очевидна ръка и съответно дузпа за Септември, но главния съдия подмина ситуацията. Груба грешка на играч от Септември, доведе до гол за гостите в 15-та аминута за 1:0. В 42-та минута 0:2 след ъглов удар.

През второто полувреме имаше натиск от страна на Септември и постигане на гол в 73-та минута за 1:2. Борислав Хазуров го реализира от дузпа. В последните минути бяха допуснати още два гола. Всички голове на пртивника бяха от груби индивидуални грешки на нашия отбор. Така се достигна докрайното 1:4.

„Загубата е много тежка за отбора ни. С такива груби, индивидуални грешки е недопустимо да играем. През второто полувреме имахме повече желание и играхме по-добре. Дано в оставащите мачове изглеждаме по различенначино на терена” коментира старши-треньорът на Септември –Спас Стоименов.

Състав Септември (Симитли) Илиян Узунов, Ивайло Иванов, Асен Топузов, Евгени Тунтев, Борислав Вакадинов (Георги Пейчев) , Тихомир Костурков (Ибрахим Алим), Васил Божинов, Илиан Христов, Анатоли Лулейски(Кирил Домозетски) , Веско Весков, Борислав Хазуров. /simitli.info