Банскалии изпуснаха Рилски спортист на собствен терен (ВИДЕО)

При явно надмощие през целия мач на домакините, отборът на ФК Банско на собствен терен пропусна да извоюва победа в мача в събота срещу Рилски спортист – Смоков. Отборите завършиха наравно 1:1 в среща от 27-ия кръг на Югозападната трета лига.

За равенството обаче гостите от Самоков могат да благодарят единствено на вратаря си Марио Райчев, който направи куп спасявания. А на два пъти домакините удариха  и гредите чрез Владимир Кабранов и Борислав Сандев. Възпитаниците на Димитър Крушовски поведоха с гол на капитана си Петър Лазаров в 14-тата минута, а гостите от Самоков стигнаха до изравнителен гол в 75-та минута чрез дежурния си голмайстор Костадин Аджов. Това бе и единственото положение за „Рилецо“ в този мач.

В класирането Банско е на 5-та позиция с 40 точки, а Рилски спортист е на 14-то място с актив от 30 пункта.Мнението за мача на наставниците на двата отбора, и най-атрактивните моменти от играта вижте и чуйте в интервютата които те дадоха специално за Топ Преса.