ФК „Банско“ срази „Чавдар“ /Етрополе/ с 4:0 на първата си среща за сезона

Отборът на ФК „Банско“ победи с  4:0 „Чавдар“ /Етрополе/ в среща от отложения 19n -ти кръг на Югозападната трета лига. Студеното време и студа попречиха този кръг да бъде изигран редовно насрочената дата на трети март.

Отборът отборът на градът под в. Вихрен поведе преди почивката с гол на Георги Фикийн след 17 минути игра. Пак той с удар отдалеч в 48-та минута с втория си гол в срещата на практика реши мача. С попадения на Смаил Креболиев и влезлия като резерва Кристиян Христов домакините спечелиха убедителна победа на стадион „Свети Петър“. В класирането Банско е на 5-та позиция с актив от 31 точки, а Чавдар Етрополе е 11-ти с 26 точки.

На многобройните зрители на toppresa.com предлагаме пълен запис на интересната среща.