Димитър Бербатов най-сетне отбеляза попадение в Индия

Българският нападател Димитър Бербатов отбеляза първия си гол за „Керала Бластърс“ при днешното гостуване на „Атлетико де Колката“ в мач от индийското първенство, завършил 2:2

„Керала“ поведе с 2:1 след красиво попадение от въздуха на Бербо в 56-ата минута, но след това резултатът беше изравнен. Нашият футболист се завърна в стартовия състав, след като лекуваше контузия в последните седмици и остана на терена до 80-ата минута. Знаменитият българин вече има попадения в родната „А“ група, германската Бундеслига, английската Висша лига, френската Лига 1, гръцката елитна дивизия и индийското първенство.

„Керала Бластърс“ ще се борят за място в плейофите в оставащите двубои до края на редовния сезон.