„Пирин“ завърши с победа лагера си в Турция

Пирин Благоевград записа победа в последната си контролна среща в Турция

„Орлетата“ се наложиха с минималното 1:0 в мач срещу елитния украински „Черноморец“(Одеса). Англичанинът Конър Хендерсън отбеляза единственото попадение, разписвайки се от пряк свободен удар в края на първата част.

През първото полувреме избраниците на Милен Радуканов контраатакуваха опасно, като не оставяха особено големи шансове на украинските нападатели в защита.

През втората част играчите на „Пирин“ запазиха статуквото на терена, като дори можеше да удвоят преднината си, като Аймен Суда бе близо до гола в 68-ата минута.Отлични намеси на Красимир Костов в края на срещата предотвратиха изравняване .

Това бе и последната проверка за орлетата за лагера в турския курорт Алания. Балансът в четири контроли е две победи, едно равенство и една загуба.