„Септември“(Симитли) победи „Беласица“

„Септември“(Симитли) победи „Беласица“ във втората си контрола в подготовката

Победното попадение за симитличани бе отбелязано от Васил Божинов, който вкара от дузпа за 0:1. Старши треньорът Спас Стоименов реши отново да играе с всичките си футболисти. До края на първата част отборът на символичните гости имаха още една нереализирана възможност за гол. Вратарят Васил Христов се включи с много добро спасяване за своя отбор. През втората част симитличани можеха да покачат резултата чрез Борислав Хазуров, но той остана непроменен.

Според треньорът на „Септември“ – Спас Стоименов, контролата е била изключително положителна за отбора.

Състав първо полувреме: Васил Христов, Евгени Тунтев, Боби Божинов, Борислав Вакадинов, Кристън Иванов, Тихомир Костурков, Лъчезар Дафков, Васил Божинов, Веско Весков, Викторио Везаров

Състав второ полувреме: Илиан Узунов, Ивайло Иванов, Йоан Петров, Анатоли Лулейски, Асен Топузов, Борислав Хазуров, Методи Илиев, Александър Ханджийски, Антонио Кирилов, Евгений Карадаков