Blue Boys – Петрич организират III-ти Детски футболен турнир “Георги Стоянов – Банката”

Третият Детския футболен турнир “Георги Стоянов – Банката” ще се проведе днес, събота – 25-ти Ноември, в спортната зала “Арена Петрич”

Началният час на турнира е 09:30 часа. Участие ще вземат 6 отбора ( всеки от по 10 играча ) от община Петрич, като чрез жребий ще бъдат разделени в 2 групи по 3 отбора. Съперниите в групата ще играят всеки срещу всеки, като за победа ще бъдат давани 3 точки, а при равенство 1 точка. Всяка футболна среща ще се състои от 2 полувремена по 10 минути, с 2 минути почивка между тях.

Със свои отбори в турнира участват ОУ „Кочо Мавродиев“ – Петрич, СУ „Никола Вапцаров“ – Петрич, ОУ „Гоце Делчев“ – Петрич, ОУ „Христо Смирненски“ – Петрич, СУ „Антон Попов“ – Петрич, и ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – село Марикостиново.

Турнирът се организира за трета поредна година, в памет на футболния фен на столичния „Левски“ – Георги Стоянов – “Банката”, който си отиде без време в автомобилна катастрофа.

Входът е свободен и всички жители на община Петрич са поканени.