Юношите на „Пирин“ с авторитетна победа като гости

Юношите старша възраст на „Пирин“(Благоевград) до 19 години записаха първа победа като гост за сезона

В среща от 4-ия кръг на Елитната група в старшата възраст те победиха като гост „Черноморец“(Бургас) с 3:2.
Денис Ангелов откри за орлетата в 15-ата минута. Стигна се до незачетен гол за гостите от Благоевград заради засада след пряк свободен удар и рикошет в гредата. В 44-ата Валентин Шляков удвои за „Пирин“.

“Акулите” се вдигнаха щурм и върнаха двете попадения след антракта. Иван Иванов намали в 49-ата, а след час игра Радостин Неделчев направи 2:2. 12 минути преуди края Ивайло Михайлов огорчи домакините и това е крайният резултат – 3:2. Това бе трета победа в четири срещи за орлетата и вече момчетата на Васил Петров са трети в класирането.