Децата на ФК Неврокоп победиха „Беласица“ в първия си мач у дома

Тимът от Гоце Делчев на децата, родени през 2002 г. успяха да надделеят над връстниците си от Петрич след поредната драма, в която взеха участие

Това бе не само първи домакински, а и първи пролетен успех за момчетата от школата на Андон Калайджие. След две поредни загуби като гост с по 3:4 от „Пирин“(Благоевград) и „Вихрен“, този път те победиха с 2:1.

Това стана отново след обрат, след като децата от Петрич поведоха с гол още след три минути игра. Точен бе с удар от разстояние Антон Алексов. След още осем Красимир Лясков изравни за домакините след асистенция на Асен Либяховски. Именно той отбеляза победния гол за домакините през второто полувреме. В следващия кръг ФК Неврокоп ще гостува на „Септември“(Симитли).