Децата на ФК Неврокоп загубиха незаслужено от „Пирин“(Благоевград)

Малките футболисти от Гоце Делчев не успяха да задържат своята преднина и претърпяха поражение, оформено в последните минути с 4:3

Принос за това имаше и съдията, който направи всичко необходимо, за да не си тръгнат малките „орлета“ от стадиона на клубната им база в село Рилци със заслужена загуба.

Пет минути преди края на срещата малките неврокопчани водеха с 3:2, но допуснаха късен обрат. Три гола за малките орлета записа Иван Костадинов, а един добави Светослав Димов. За момчетата на Андон Калайджиев от Гоце Делчев точни бяха Слави Ковачев, Кристиян Лясков и Асен Либяховски.

За да се стигне до пълния обрат арбитърът взе развоя на събитията в ръцете си, което определено не му прави чест и определено може да се чувства виновен, че в бъдеще определено българският футбол няма да има по-добри дни от сегашните. Чернодрешкото допусна гол след игра с ръка, а и доказа, че единствен на стадиона в Рилци има особени способности, след като видя единствен дузпа в полза на…децата на „Пирин“.