„Пирин“(Разлог) детронира „Сливнишки герой“

Отборът на „Пирин“(Разлог) постигна първа и престижна победа за пролетния полусезон срещу лидера в югозападната Трета лига Сливнишки герой

Така момчетата на Христо Джоджов свалиха лидера от върха след 2:1, което на практика е трети мач без загуба за тима, който до момента имаше две поредни равенства.
Николай Хаджиниколов със страхотен удар от разстояние откри в 39-тата минута. След час игра Джейхан Зайденов от дузпа направи 2:0. На два пъти за домакините Христо Петров и ветеранът Борис Кондев пропуснаха сами срещу вратаря, а Александър Александров улучи мрежата от външната страна от удобна позиция за гостите. Все пак пет минути преди края Александров вкара гол за Героя. Гостите натиснаха но не успяха да стигнат до изравнителен гол и сдадоха първото място на Струмска слава. Отборът от Радомир победи като гост с 1:0 Германея и вече е едноличен лидер в класирането.