„Пирин“ спечели контрола срещу македонския „Вардар“

Юношите на „Пирин“(Благоевград)  до 17 години победиха с 3:1 връстниците си от „Вардар“(Скопие) в международна контролна среща играна на клубната база в село Рилци

Начело на юношите от Македония е бившият футболист на орлетата Саша Тодоровски. Двата отбора направиха добър мач с много положения и пред двете врати. В началото на второто полувреме само за десет мината юношите на „Пирин“ вкараха три гола. Първо се разписа капитанът и юношески национал Митко Митев от фаул, а след това и Даниел Марков и Симеон Симеонов. В 71 -та минута капитанът на „Вардар“ Антовски върна един гол от фаул.

През месец април възпитаниците на Васил Петров ще върнат визитата и гостуват в Скопие за още една контрола.

По късно на терена в Рилци играха и родените през 2000-та година юноши на двата клуба. Тук юношите на „Вардар“ победиха момчетата на Венцислав Гочев с 2:0