Страхил Попов и „Касъмпаша“ спряха „Фенербахче“. Неврокопчанинът Васил Божиков резерва

Българският национал Страхил Попов игра пълни 90 минути при равенството 0:0 за „Касъмпаша“ при визитата на гранда „Фенербахче“ в  мач от 21-ия кръг на турската „Суперлига“

Васил Божиков остана резерва при равенството на „Касъмпаша“ срещу „Фенрбахче“

С това равенство „Касъмпаша“ събра 25 точки и е на 12-то място. Фенерите са 4-ти с 37, след като вече четвърти пореден мач не познават успеха. Другият българин в отбора на гостите Васил Божиков остана на резервната скамейка.

Роденият в Благоевград Страхил Попов пък видя жълт картон от съдията Айдънус, след като фаулира вратаря на „Фенербахче“ Волкан Демирел в малкото наказателно поле. Самата среща не блестеше с кой знае колко голови положения и двата отбора отправиха общо три удара в очертанията на вратите.