„Септември“(Симитли) победи „Беласица“ с 4:0

Това бе първата победа за 2017 и в мандата на Антон Бачев след встъпването му в длъжност на мястото на Иво Тренчев

Успехът дойде след много слаба игра на „комитите“ които си отбелязаха автогол на Валентин Костов малко след началото на срещата. При опита си да засече центриране в наказателното си поле, прати неспасяемо топката зад голлинията на собствената си врата. Именно при този резултат завърши и първата част. Мачът бе игран на много труден терен, но въпреки лошите условия за игра, симитличани се мобилизираха за достойно представяне. Няколко отлични голови положения бяха пропуснати от Ибрахим Алим и от Венцислав Стоянов през първата част, които можеха да направят резултата още по-различен.

През второто полувреме и двамата треньори извършиха много смени, но преимуществото на „Септември“ продължи да бъде факт на терена. В 55-тата минута Кирил Георгиев, покачи резултата в полза на симитличани на 2:0. В 70-тата Смаил Креболиев покачи на класическото 3:0, а крайното и победно 4:0 бе оформено в 80-тата минута след добър пробив на Боби Божинов. Той нахлу в наказателното поле  и спечели дузпа за своя отбор, която Стойко Иванов превърна в победен гол. Така резултатът категорично остана 4:0 за Септември (Симитли),а втори път в игра с представителния отбор на „Септември“ (Симитли) влиза най-малкия играч Александър Бачев.

„Много съм доволен от всички играчи“, категоричен бе Антон Бачев. „Поздравявам всички момчета за усилията, които положиха и добрата игра в нападение, която показаха пред съперника. Искам да продължаваме да се развиваме по същия добър начин и да надиграваме всеки противник, който застане пред нас“, коментира Бачев след срещата.